Cukiernia Pod Amorem. Tom 3. Hryciowie

Małgorzata Gutowska-Adamczyk

Cukiernia Pod Amorem. Tom 3. Hryciowie

39,90 zł

2554

Trzeci tom "Cukierni Pod Amorem"

Wojenna zawierucha. Dramatyczna podróż po okupowanej Europie. Trudy życia codziennego w ponurej rzeczywistości PRL-u. Miłość i pasja. Szczęście i cierpienie. Wielkie namiętności i rodzinne intrygi.

To wszystko jest udziałem bohaterów trzeciego tomu „Cukierni Pod Amorem”. Prześledźmy ostatni etap ich fascynującej historii. Czy Idze uda się rozwikłać zagadkę tajemniczego pierścienia? Czy dziewczyna zrealizuje ambitne plany, a jej ojciec zazna szczęścia? Czy Celina spotka się z miłością swego życia?

Nasza Księgarnia
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-10-11830-1

Liczba stron: 504

Nasza Księgarnia

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Rok wydania: 2011

MAREK ŁAWRYNOWICZ, pisarz, autor słuchowisk radiowych, scenarzysta filmowy i poeta

"Proza Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk jest jak opisywany przez nią rożek z ciasta francuskiego: wielowarstwowa, po kobiecemu krucha i delikatna, finezyjna, pełna najlepszego literackiego smaku. A w środku niczym nadzienie kryje się polska historia dawna i współczesna, nierozerwalnie ze sobą splecione."

ANNA DERESZOWSKA, aktorka

"„Cukiernia Pod Amorem” to wielowątkowa, barwna saga rodziny Zajezierskich, osnuta wokół intrygującej, mrocznej historii średniowiecznego pierścienia. Ze smakiem się w nią wczytałam."

ANNA DMOWSKA, miesięcznik „Claudia”

"Uwaga, powieść do zaczytania się! W „Cukierni Pod Amorem” jest wszystko to, co czytelnicy uwielbiają: miłość (szczęśliwa i nie), intryga, wątek kryminalny oraz galeria pełnokrwistych postaci. I tylko złość ogarnia, gdy człowiek dociera do strony opatrzonej napisem: „koniec”. Bo już wie, że dalszego ciągu nie będzie…"

PAWEŁ KRÓLIKOWSKI, aktor

"Świat „Cukierni Pod Amorem” zawładnął moją wyobraźnią i uczuciami. Nie mogłem się doczekać, żeby odkryć tajemnicę ukrytą w historii trzech rodzin…"