Meryl Streep. O sobie

Lawrence Grobel

Meryl Streep. O sobie

29,90 zł

1944

Marylin Monroe była gwiazdą. Ja jestem po prostu kobietą, która robi filmy bez robienia scen.

Bogato ilustrowana biografia Meryl Streep.

Meryl Streep niechętnie udziela wywiadów. Kiedy już się zdecyduje na wypowiedź, zawsze trafi w punkt. Tak też stało się i w przypadku pierwszej w Polsce, bogato ilustrowanej biografii Meryl Streep, połączonej z rozmową, którą przeprowadził z nią Lawrence Grobel.


Książka pełna jest cytatów i wypowiedzi Meryl Streep. Poprzez słowa tej wybitnej artystki poznajemy jej niezwykłą filozofię życiową, opinię na temat aktorstwa, życia prywatnego i ważnych społecznie problemów.

Książka zawiera dodatkowo szczegółową filmografię i, m.in. zestawienie nagród otrzymanych przez Meryl Streep. Jest to zajmująca lektura dla wielbicieli jej talentu i osobowości.

Lawrence Grobel - mistrz amerykańskiego dziennikarstwa, współpracownik „New York Times”. Autor bestsellerowych książek: „Rozmowy z Capote", „Rozmowy z Brando", „Sztuka Wywiadu".
Grobel słynie z unikalnych wywiadów, przeprowadzonych z największymi gwiazdami, m.in.: Alem Pacino, Angeliną Jolie, Madonną, Luciano Pavarottim, Kim Basinger, Barbarą Streisand, Anthony Hopkinsem, Trumanem Capote, Henry Fondą. Jest laureatem specjalnej nagrody amerykańskiego PEN klubu. Wykłada na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles.Axis Mundi
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-64980-00-8

Liczba stron: 192

Axis Mundi

Cena katalogowa: 29,90 zł

Genialna aktorka pokazuje swój nieograniczony warsztat