Letni wiatr

Mary Alice Monroe

Letni wiatr

34,00 zł

2468

Pełna emocji opowieść o istocie siostrzanej więzi, drugich szansach i związkach na całe życie

Drugi po „Siostrach na lato" tom trylogii o Morskiej Bryzie.

Świat Dory wali się w gruzy w parnym lipcowym upale. Przez długie lata odgrywała rolę idealnej żony i matki w małżeństwie bez miłości. Teraz jej mąż złożył pozew o rozwód, u jej dziecka zdiagnozowano autyzm, a jej dom został wystawiony na sprzedaż. Gdy w wyniku tych wydarzeń zapada na „zespół złamanego serca”, Bunia i siostry jednoczą się wokół niej… ale tylko od niej zależy, czy odzyska zdrowie.

Spacerując po plaży, odkrywając sekrety wyspy i swego serca, na nowo odnajduje siebie. Pomaga jej w tym jej pierwsza miłość - Devlin Cassell, który nigdy o niej nie zapomniał.

Letni wiatr niesie ze sobą jeszcze inne zmiany, z którymi kobiety z Wyspy Sullivana muszą wspólnie się zmierzyć… Carson wraca z Florydy, aby stawić czoło decyzjom, które mogą diametralnie odmienić jej życie. Lucille konfrontuje się z ciężką chorobą. Nieoczekiwany gość sprawia, że Harper musi przemyśleć swoje dotychczasowe wybory.

Gdy tropikalny sztorm zagraża wyspie, kobiety muszą zjednoczyć siły, aby przetrwać nawałnicę - zarówno tę za oknem, jak i tę, która szaleje w ich sercach.

Mary Alice Monroe - amerykańska pisarka, publikująca również pod nazwiskiem Mary Alice Kruesi. Należy do bestsellerowych pisarzy „New York Times”. Mieszka w Karolinie Południowej i w takiej scenerii są też osadzone jej powieści.

W wielu powieściach, np. „The Beach House” czy „Swimming Lessons” podejmuje kwestie ochrony środowiska (ochrona żółwi morskich).

W Polsce do tej pory ukazały się dwie części jej trylogii - „Siostry na lato” i „Letni wiatr”. Wydano także „Schyłek lata”.

Prószyński Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-8069-014-1

Tytuł oryginalny: The Summer Wind

Liczba stron: 400

Prószyński Media

Format: 125x195

Cena katalogowa: 34,00 zł

Wywiad z autorką książki