Dziewczyna z zegarem zamiast serca

Peter Swanson

Dziewczyna z zegarem zamiast serca

32,90 zł

2439

Kim była dziewczyna, którą George tak bardzo pokochał i dlaczego zniknęła bez śladu?

George po raz pierwszy spotkał Lianę Decker, gdy miała osiemnaście lat. Była studentką pierwszego roku college’u w Sweetgum na Florydzie. Przez cały semestr byli nierozłączni. Kiedy więc otrzymał wiadomość, że w Święta Bożego Narodzenia Liana popełniła samobójstwo, był zdruzgotany.

Gdy jednak odwiedził jej zrozpaczonych rodziców, zorientował się, że stojące na kominku zdjęcie ich córki nie przedstawia Liany, którą znał. Kim więc była dziewczyna, którą tak bardzo pokochał i która tak nagle zniknęła?

Niespodziewanie, po dwudziestu latach, w pewien zwyczajny piątkowy wieczór, George w pięknej kobiecie, która zjawia się w barze, rozpoznaje swoją dawną miłość, która zniknęła kiedyś bez śladu…

Peter Swanson - autor dwóch powieści „Dziewczyny z zegarem zamiast serca” oraz „The Kind Worth Killing”. Jego poematy, opowieści i recenzje ukazały się w takich gazetach jak: ‘The Atlantic’, ‘Asimov’s Science Fiction’, ‘Epoch’, ‘Measure’, ‘Notre Dame Review’, ‘Soundings East’ i ‘The Vocabula Review’. Swanson został również wyróżniony nagrodami poetyckimi od ‘The Lyric’ i ‘Yankee Magazine’.

Mieszka z żoną i kotem w Somervoille w Massachusetts.

Albatros
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-7885-365-7

Tytuł oryginalny: THE GIRL WITH A CLOCK FOR A HEART

Liczba stron: 320

Albatros

Format: 125x195 mm

Cena katalogowa: 32,90 zł

Trailer książki

Autor w rozmowie o książce