Jeżynowa zima

Sarah Jio

Jeżynowa zima

34,90 zł

1745

Nowe wydanie na specjalne życzenie polskich czytelniczek

Kiedy niespodziewany nawrót zimy paraliżuje miasto, Claire ma wrażenie, że pogoda doskonale odzwierciedla chłód panujący w jej sercu. Przeżyła tragiczny wypadek, po którym nie może się podnieść. Dopiero dziennikarskie śledztwo, jakie prowadzi w sprawie zaginionego przed laty chłopca, pozwala jej zapomnieć o nieszczęściu. W miarę jak kolejne tropy odkrywają przed nią historię uprowadzonego chłopczyka i poszukującej go pełnej nadziei matki, Claire powoli uczy się żyć na nowo. A to jeszcze nie wszystko: ślady zaginionego Daniela zaczynają w zagadkowy sposób splatać się z losami jej własnej rodziny...

„Jeżynowa zima” to wyjątkowa historia o miłości, rozpaczy i nadziei. Tej opowieści nie da się łatwo zapomnieć.

Mam nadzieję, że ta książka poruszy wasze serca tak samo, jak poruszyła moje – Sarah Jio.

Między słowami
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania:
2012-10-31

ISBN: 978-83-240-2588-6

Liczba stron: 320

Między słowami

Format: A5

Cena katalogowa: 34,90 zł

Katarzyna Stec, blog „Książki na czasie” (www.katarzynastec.wordpress.com)

Wzruszająca opowieść o sile macierzyńskich uczuć. Książka, która daje nadzieję, że nawet największa wyrwa w sercu z czasem się zabliźni.

Małgorzata Czuba

Losy Very i Claire przeplatają się wzajemnie, odsłaniając nam niesamowitą historię o miłości, zbrodni i poświęceniu. „Jeżynowa zima” to powieść, która łamie serce, wzrusza do łez i wbija w fotel.

Małgorzata Pyzik

Porywająca historia z mroczną tajemnicą rodzinną w tle. Opowieść o niespełnionej miłości i przebaczeniu, chwilach, gdy największy nasz wróg, to my sami. Wzruszenie gwarantowane.

Ewa Krzempek

„Jeżynowa zima” to studium roli przypadku w ludzkim życiu. Niezwykle poruszająca opowieść, w której przeszłość okazuje się kluczem do teraźniejszości. Tę historię musisz przeżyć!

Katarzyna Kratiuk

Piękna i czarująca powieść, która poruszy nawet zatwardziałe serce. Każde słowo trafi prosto w głąb duszy i nie da o sobie zapomnieć. Przed czytaniem przygotujcie paczkę chusteczek-łzy gwarantowane!

„Real Simple”

Uwodzicielska mieszanka tajemnicy, historii i romansu – nie będziesz mogła się od niej oderwać.