Spowiedź która leczy Uzdrawiająca moc sakramentu pojednania

B. Reyes Ilsa

Spowiedź która leczy Uzdrawiająca moc sakramentu pojednania

24,90 zł

1743

 

Przebaczająca Miłość w konfesjonale
Świat jest pełen uzdrowicieli i cudotwórców, którzy ciągle obiecują nam zdrowie i życiowe sukcesy. Tymczasem prawdziwym uzdrowieniem i największym darem dla każdego z nas jest łaska, którą otrzymujemy podczas spowiedzi. To dar dla zagubionych w mroku zła, lęku i niepewności. Prawdziwy pokój, którego źródłem jest Boża miłość.
Książka Ilsy B. Reyes powstała dzięki świadectwom oraz rozmowom z doświadczonymi spowiednikami. Autorka nie tylko udziela praktycznych i trafnych rad, dotyczących właściwego przeżycia sakramentu pokuty, ale także dodaje otuchy tym, którzy boją się doświadczyć piękna Bożego Miłosierdzia. Książka zawiera liczne modlitwy oraz rachunek sumienia, które pozwolą się przygotować i dobrze przeżyć każdą spowiedź.
Ilsa B. Reyes – katoliczka, aktywnie działająca w filipińskim Kościele, zaangażowana w posługę uzdrowienia wewnętrznego i modlitwy wstawienniczej. Dziennikarka i autorka książek, w których dowodzi, że Kościół jest miejscem, w którym można osiągnąć pokój i zdrowie duszy oraz ciała.

Esprit
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-653-4925-5

Tytuł oryginalny: Healing through the Sacrament of Reconciliation

Liczba stron: 208

Format: 130x200mm

Cena katalogowa: 24,90 zł

Tłumaczenie: Aleksandra Brożek-Sala

Cena pakietu

62,80 zł

3827