Fajna mama Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę, poród i pierwsze wspólne dni

Alicia Silverstone

Fajna mama Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę, poród i pierwsze wspólne dni

59,90 zł

4193

 

Czy Ty także masz problemy z zajściem w ciążę? Co takiego się stało, że ostatnimi czasy kobietom tak trudno przychodzi posiadanie własnego potomstwa?
Bezpłodność to coraz częstsza przypadłość współczesnego społeczeństwa – własnych dzieci nie może mieć już jedna na sześć par. Lekarze jednak, zamiast wziąć pod uwagę czynniki żywieniowe oraz związane ze stylem życia, zalecają pacjentkom drogie i inwazyjne metody leczenia, które niestety nie zawsze przynoszą oczekiwany rezultat. A kiedy już wreszcie kobiecie uda się zajść w ciążę, uznaje ona, że wszystkie problemy zdrowotne wiążące się z tym stanem – opuchnięte kostki, zgaga, bezsenność, drażliwość czy huśtawka hormonalna – to normalna rzecz, do której trzeba się po prostu przyzwyczaić. Podobnie postrzega następnie okres macierzyństwa – jako trudny, pełen wyzwań etap w życiu, z którym każda kobieta musi się zmierzyć niczym dzielna i nieustraszona wojowniczka.
Alicia Silverstone w swoim fantastycznym poradniku udowadnia, że wcale nie musi tak być. Bazując na doświadczeniu własnym oraz opiniach najlepszych ginekologów, położnych oraz dietetyków, autorka udziela skutecznych i jasnych wskazówek co do właściwego żywienia organizmu kobiety w okresie każdego trymestru ciąży, a także odpowiedniego dbania o nowo narodzoną pociechę.
Książka zawiera mnóstwo rzetelnych informacji dotyczących badań prenatalnych, karmienia piersią, a także wychowywania dziecka w duchu wegetarianizmu oraz ekologicznego podejścia do życia.
Warto zaufać naturalnym instynktom i sprowadzić na świat zdrową, pełną energii i radości istotę! To książka, którą powinna przeczytać każda kobieta pragnąca zajść w ciążę.

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-651-7009-5

Tytuł oryginalny: The Kind Mama. A Simple to Supercharged Fertility, a Radiant Pregnancy, a Sweeter Birth, and a Healt

Liczba stron: 384

Format: 185x220mm

Cena katalogowa: 59,90 zł

Tłumaczenie: Szczepańska Małgorzata, Brodzik Agnieszka