365 dni bez zapałek Jak rok w australijskim buszu odmienił moje życie

Claire Dunn

365 dni bez zapałek Jak rok w australijskim buszu odmienił moje życie

39,90 zł

2793

 

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tym, aby uciec od cywilizacji i spędzić 365 dni w całkowitej dziczy? Wydaje się niewiarygodne? Jeśli tak, poznaj historię kobiety, która zdecydowała się na roczny pobyt w australijskim buszu, by zmierzyć się nie tylko z naturą i jej żywiołami, ale także z własnymi słabościami...
Wypalona zawodowo Claire Dunn podejmuje decyzję o rzuceniu pracy, lukratywnej posady i wygodnego życia i spędzeniu całego roku w zupełnej dziczy, w ramach programu surwiwalowego. Nie spodziewa się jednak tego, co przeżyje, kiedy znajdzie się w swoim nowym domu – w buszu, w którym zagrożenie czyha na każdym kroku, a dzień w dzień trzeba walczyć o schronienie, wodę, ogień i jedzenie.
Opowieść Claire odsłania się przed czytelnikiem na tle zmieniających się pór roku. Bohaterka przybywa do buszu latem – jest jeszcze wtedy pełna optymizmu i ideałów, ale wkrótce staje przed ogromnymi wyzwaniami natury fizycznej: sama musi sobie zbudować schronienie, uchronić się przed okropnymi insektami i rozpalić ogień, nie mając przy sobie nawet jednej zapałki. Kiedy jednak lato się kończy, Claire doświadcza załamania nerwowego. Czy uda się jej wytrwać? Czy uda jej się nawiązać więź z własnym wnętrzem, by odnaleźć sens życia?
365 dni bez zapałek tchnie specyficznym urokiem i głęboką mądrością. To opowieść kobiety, która wyrusza na poszukiwanie własnego „ja”, by całkowicie odmienić swoje życie.
Książka zawiera wkładkę z kolorowymi zdjęciami dokumentującymi walkę autorki ze wszystkimi żywiołami!
365 dni bez kontaktu z cywilizacją... Sprawdź, jak to jest...
„Odważna, trzymająca w napięciu książka... Opowieść Claire wciąga od pierwszej strony... Niesamowita lektura!”
Anne Deveson

Illuminatio
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-646-4538-9

Tytuł oryginalny: My Year Without Matches. Escaping the City in Search of the Wild

Liczba stron: 336

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Agnieszka Falkowska

Cena pakietu

82,80 zł

5152

Cena pakietu

84,80 zł

5262