Plan Be

Anna Tymko

Plan Be

 

Plan Be to wartko napisana, z dużą dozą humoru, a jednocześnie życiowa powieść, w której może rozpoznać się wiele kobiet.

Anita i Krzysztof, małżeństwo z dziesięcioletnim stażem, ma sławę, pieniądze i społeczne uznanie. Można przypuszczać, że osiągnęli wszystko to, czego ludziom potrzeba do pełni szczęścia. Jednak cieniem na ich małżeństwie kładzie się obsesyjna zazdrość Anity. Któregoś dnia Krzysztof poznaje znajdującą się na rozdrożach własnego życia rudowłosą Agatę. Wiedziona chęcią odwetu Anita wymyśla intrygę, która ma na zawsze wyeliminować rywalkę z ich małżeństwa.

Plan Be pozwala z innej perspektywy zobaczyć mechanizm działania zazdrości, która prowadzi bohaterów do niechybnej zguby.

Anna Tymko-Winiarska zadebiutowała powieścią Kobieta Roku w 2005 roku. Autorka zajmowała się również pisaniem artykułów, które ukazały się w czasopismach branżowych. W 2007 roku opracowana przez nią dokumentacja i reportaż przyniosły jednej z warszawskich Spółek dwie pierwsze nagrody na międzynarodowym konkursie Metro Award 2007 w Kopenhadze.
W fabułę swoich książek wplata własne obserwacje i życiowe doświadczenia. Obecnie pisze kolejną powieść pt. Szmaciarz.
Prywatnie szczęśliwa żona i matka cudownych (dorosłych) dzieci Adriana i Natalii.

Amber
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-241-5504-0

Liczba stron: 256

Format: 130x205mm

Cena katalogowa: 29,80 zł