Bóg jeszcze nie umarł Co fizyka kwantowa mówi o naszym pochodzeniu

Amit Goswami

Bóg jeszcze nie umarł Co fizyka kwantowa mówi o naszym pochodzeniu

39,90 zł

2793

 

Oto rewolucyjna publikacja fenomenalnego fizyka kwantowego, doktora Amita Goswamiego, przedstawiająca niezbite dowody na istnienie boga, których ludzie poszukiwali od tysięcy lat. W ten sposób, opierając się głównie na wynikach własnych wieloletnich badań, potwierdził on tezę Einsteina, że wszystko we wszechświecie dzieje się tak naprawdę w umyśle boga!
Ta książka jest niezwykłym kompendium dla sceptyków, które uczy genialnych metod, jak odkrywać boga i przenikać jego umysł za pomocą nauki. To także ultranowoczesny przewodnik po tajemnicach fizyki kwantowej, biofizyki i biologii molekularnej w odniesienie do ewolucjonizmu i kreacjonizmu, który odsłania wszelkie nierozwikłane dotąd tajemnice biologii – kwestię pochodzenia człowieka czy luki w ewolucyjnym zapisie kopalnym.
Jeśli sądzisz, że niniejsza publikacja będzie dla ciebie za trudna, to wiedz, że się mylisz. Stanowi ona przystępne wprowadzenie do aktywizmu kwantowego. W sposób prosty przedstawia, jak współgrają ze sobą: genetyka, filozofia, religia, marzenia senne, telepatia, archeologia i wiele innych na pozór wykluczających się dziedzin. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!
Poznaj tajemniczy świat kwantów i odkryj boską naturę wszechświata!

Illuminatio
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-639-6564-8

Tytuł oryginalny: God Is Not Dead: What Quantum Physics Tells Us about Our Origins and How We Should Live

Liczba stron: 344

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Bartłomiej Kotarski