Sztuka odwlekania Poradnik efektywnego guzdrania się, marudzenia i przekładania na później

John Perry

Sztuka odwlekania Poradnik efektywnego guzdrania się, marudzenia i przekładania na później

29,90 zł

2093

 

„Nie odkładaj na jutro tego, co równie dobrze możesz zrobić pojutrze”.
– MARK TWAIN
Ten pełen uroku i ironicznego humoru, okraszony obserwacjami wieloletniego marudy, filozoficzny poradnik to pozycja idealna dla każdego, kto wytyka sobie życiową opieszałość.
Jeśli twoim grzechem jest skłonność do odkładania wszystkiego „na później” lub „na jutro” i masz z tego powodu wyrzuty sumienia, ta książka pokaże ci, jak tę (pozorną) przywarę przekształcić w zaletę i zyskać miano pracusia! Niemożliwe? A jednak!
John Perry dowodzi, że dzięki planowanemu odkładaniu to, co dotychczas uważane było za wadę, może stać się jednym z największych atutów i przynieść korzyści, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dowiedz się, jak zostać „planującym opieszałym” i poznaj strategie umożliwiające modyfikowanie listy rzeczy do zrobienia w taki sposób, aby najefektywniej wykorzystać swoją skłonność do odwlekania.
To może wydawać się sprzeczne z wszelkimi prawami logiki, ale metoda Perry’ego naprawdę działa! Jeśli zaliczasz się do osób borykających się z wiecznie przekraczanymi terminami, zamiast płacić rachunki spędzasz godziny w Internecie, oglądając zdjęcia i filmy z kotami, „na chwilę” zaglądasz na portal społecznościowy i po dobrych kilku godzinach orientujesz się, że na poszukiwanie straconego czasu jest już za późno - ta książka zmieni twoje życie.
Tylko, w ramach wyjątku, nie odwlekaj tej lektury.

Illuminatio
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-646-4532-7

Tytuł oryginalny: The Art of Procrastination. A Guide to Effective Dawdling, Lollygagging and Postponing

Liczba stron: 120

Format: 119x163mm

Cena katalogowa: 29,90 zł

Tłumaczenie: Grzegorz Ciecieląg