Bez cukru

Martina Fontana

Bez cukru

34,90 zł

2443

 

91 proc. Polaków kupuje słodycze, a dla większości są one stałym elementem diety. Prawie połowa z nas zjada słodkości co najmniej 5 razy w tygodniu, a ponad 10 proc. sięga po słodką przekąskę kilka razy dziennie. Nie jesteśmy świadomi faktu, że cukier ukryty w codziennych produktach spożywczych buduje w nas nałóg, z którym przyjdzie nam stoczyć nierówną walkę lub poddać mu się bez reszty. Niemal wszyscy znają uczucie dojmującego ssania w żołądku, które każe natychmiast kupić batonik w kiosku i pochłonąć go w trzy sekundy. Nie wyobrażamy sobie popołudniowej kawy bez kawałka ciasta, a na sklepowych półkach ciężko znaleźć produkty bez dodatku sacharozy, glukozy, fruktozy, syropu glukozowo-fruktozowego. A nadmiar cukru w diecie powoduje nie tylko problemy z wagą, ale i huśtawki nastroju oraz kłopoty z koncentracją. Rewolucyjna książka Martiny Fontany „Bez cukru” pokaże, jak zbudować zdrowy związek z cukrem i innymi substancjami słodzącymi, a także:

Podsunie pomysły na zerwanie z przesłodzonym nałogiem.

Zawiera praktyczne wskazówki, które pozwolą czytelnikowi znaleźć cukier ukryty w produktach, w których nikt by się nie spodziewał jego obecności.

Obali mit o „lepszym cukrze”.

Zapozna czytelnika ze wszystkimi imionami cukru, którymi etykietowany jest on w codziennie spożywanych produktach.

Pozwoli uwolnić kosze zakupowe, szafki kuchenne oraz półki lodówki z wysoko przetworzonej i hojnie posłodzonej żywności.

Odpowie na pytanie, czy istnieje dobry zamiennik dla klasycznego cukru białego.


Słodkiego, miłego życia – ale „Bez cukru”!

Relacja
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-642-7006-2

Tytuł oryginalny: Voll auf Zucker! - Wie Sie die Sucht nach Süßem überwinden

Liczba stron: 198

Format: 13.5x20.9

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Kaczmarek Magdalena