Ujarzmienie

Jeff VanderMeer

Ujarzmienie

36,90 zł

1993

Bestseller New York Timesa!

Nie wierz zmysłom. Strefa X zmienia każdego

Strefa X nadal broni swoich tajemnic. Southern Reach, podupadająca rządowa agencja, do kolejnej próby zbadania terenu przydziela Kontrolera. Dla Johna Rodriqueza, śledczego po przejściach, to ostatnia zawodowa szansa. Poczynania nowego szefa nadzoruje tajemniczy Głos domagający się regularnych raportów. Okazuje się, że nie tylko w Strefie X działają siły zmieniające ludzki umysł. Czy mężczyzna będzie w stanie je ujarzmić?

Nie wierz zmysłom. Strefa X zmienia każdego.

„Ujarzmienie” to druga część bestsellerowej trylogii Jeffa VanderMeera. Literatura grozy i klasyczna fantastyka najwyższej próby. Już pierwszy tom – „Unicestwienie” – został doceniony przez fanów i zyskał entuzjastyczne recenzje krytyków na całym świecie.

Otwarte
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2014-06-30

ISBN: 978-83-7515-300-2

Opracowanie graficzne
Patryk Mogilnicki

Tytuł oryginalny: Authority

Liczba stron: 384

Otwarte

Format: 130 x 205 mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Tłumaczenie: Anna Gralak

„Publishers Weekly”

„VanderMeer po mistrzowsku prowadzi akcję i kieruje losami postaci. Coraz bardziej rozpaczliwa sytuacja bohaterów sprawia, że czytelnik niecierpliwie i z niepokojem będzie oczekiwał na ostatnią część trylogii”.

The Guardian

Będziesz się bał przewrócić stronę

Los Angeles Times

To wielki triumf VanderMeera, który po kilku książkach fantastycznych, rozwinął styl w fascynującą, elegancką a jednocześnie egzystencjalną opowieść.

Cena pakietu

86,80 zł

4738