Pefekcyjne przyjęcie Sztuka podejmowania gości

Elżbieta Bonneau

Pefekcyjne przyjęcie Sztuka podejmowania gości

 

Bez dobrego jedzenia, dobrego wina i dobrych przyjaciół nie można świętować.
Vicco von Bülow (Loriot)
W dużym bądź małym kręgu, z okazji ślubu, chrzcin, spotkania biznesowego lub bez okazji – powodów do wspólnego biesiadowania jest wiele. Jak przygotować przyjęcie, aby było ono udane? Jak je poprowadzić i jak pożegnać gości? Tego dowiecie się z naszego poradnika.
? Doskonałe przygotowanie: skorzystajcie z doświadczeń ekspertki, a wasi goście na pewno wyjdą z przyjęcia zadowoleni. Praktyczne rady i wskazówki ułatwią wam zaplanowanie przyjęcia z każdej okazji i wybrnięcie z kłopotliwych sytuacji.
? Przyjemność dla gości i gospodarzy: od stylowego powitania, perfekcyjnie przygotowanego posiłku po rozmowy przy stole – jak zachwycić gości, nie męcząc się przy tym. Spotkania w ogrodzie i pikniki.
? Eleganckie świętowanie: w domu i restauracji. Pomysły na zaproszenia, ilustracje ułatwiające ustawienie bufetu, eleganckie nakrycia -- kto zamawia, kto płaci.

* Od przygotowań do pożegnania
* Rady na sytuacje awaryjne
* EXTRA: idealne zaproszenie


Autorka, Elizabeth Bonneau, od ponad dziesięciu lat prowadzi seminaria na temat stylu i organizacji spotkań. Do jej klientów zaliczają się między innymi Deutsche Bank i Daimler- Chrysler. Pisze artykuły do prasy i jest autorką licznych poradników.

RM
Oprawa miękka

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-777-3330-1

Liczba stron: 128

Format: 165x210mm

Cena katalogowa: 19,90 zł