Morelowy sad

Amanda Coplin

Morelowy sad

34,90 zł

2443

 

Wzruszająca opowieść o bezinteresownej miłości, osadzona w niezwykłej scenerii amerykańskiego Zachodu. Mieszkający na odludziu, u stóp Gór Kaskadowych samotny mężczyzna Talmadge pielęgnuje swój owocowy sad. Jego monotonne, proste życie zmieni się, gdy do jego posiadłości trafią Della i Jane, nastoletnie dziewczyny, które uciekły od stręczyciela. Obie są w ciąży, obie nieufne, przestraszone, głodne. Talmadge postanawia otoczyć je opieką, odkrywa w sobie wielkie pokłady uczuć i empatii, a dziewczęta stopniowo nabierają do niego zaufania – czują, że odnalazły swoje miejsce na ziemi. Wkrótce jednak ktoś brutalnie zakłóci ich szczęście.

Przejmująca historia o potrzebie bliskości, epicki rozmach, a zwłaszcza wspaniałe portrety głównych bohaterek zaskarbiły sobie sympatię czytelników. Książka trafiła na listę bestsellerów "New York Timesa" i została entuzjastycznie przyjęta przez krytyków.


"Przywodzi na myśl „Wichrowe wzgórza”."
„The Washington Post”

"Wielu współczesnych pisarzy próbowało opowiedzieć na pytanie, czym właściwie jest rodzina, jednak niewielu się to udało w tak mądry, niemal poetycki sposób."
„The New York Times”

"Przepiękna powieść."
„The Boston Globe”

"Bardzo poruszający debiut. Coplin pokazuje, jak odwaga i współczucie mogą zmienić życie i wybawić okaleczone dusze."
„Publishers Weekly”

"Znakomita książka obdarzonej wielkim talentem młodej autorki."
„The Dallas Morning News”

"„Morelowy sad” jest oszałamiającym osiągnięciem."
National Public Radio

Black Publishing
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-753-6763-8

Liczba stron: 486

Format: 20.5x12.5

Cena katalogowa: 34,90 zł

Cena pakietu

71,80 zł

4472

Cena pakietu

79,80 zł

4912