Rachunkowość  z płytą CD

Turowska Wioletta, Węgrzyn Adam

Rachunkowość z płytą CD

47,00 zł

3290

 

W publikacji w kompleksowym ujęciu podano wiadomości z zakresu rachunkowości opierające się wyłącznie na aktualnych przepisach prawa krajowego i Unii Europejskiej.

Do książki została dołączona płyta DVD z najnowszą wersją programu finansowo-księgowego dla małych i średnich przedsiębiorstw – Rewizor GT.

Każdy rozdział książki zawiera:

szczegółowe informacje z rachunkowości poparte licznymi przykładami, tabelami, schematami ewidencyjnymi, wzbogacone praktycznymi uwagami i komentarzami autorów,
pytania kontrolne i testy umożliwiające sprawdzenie znajomości poznanego materiału,
dodatkowe wiadomości, często pomijane w literaturze przedmiotu, istotne dla pełniejszego zrozumienia poruszanej tematyki.

Zadanie zamieszczone na końcu książki pokazuje, jak praktyczne prowadzić rachunkowość z wykorzystaniem najnowszego programu finansowo-księgowego Rewizor GT. W zadaniu przedstawiono i zadekretowano podstawowe operacje gospodarcze potwierdzone dowodami księgowymi w programie Rewizor GT.

Publikacja jest adresowana do wszystkich, którzy pragną poznać i utrwalić zagadnienia z zakresu rachunkowości. To doskonała pomoc dla osób zajmujących się w pracy zawodowej księgowością i finansami. Opracowanie stanowi również pomoc dydaktyczną dla studentów kierunków ekonomicznych i technicznych oraz uczestników specjalistycznych szkoleń z rachunkowości.

Marina
Oprawa miękka

Wydanie: trzecie

ISBN: 978-83-618-7292-4

Liczba stron: 336

Format: 160x230mm

Cena katalogowa: 47,00 zł