Zgoda na szczęście

Anna Ficner-Ogonowska

Zgoda na szczęście

34,90 zł

2338

Ta historia czekała na Ciebie. Rozkoszuj się nią i zapomnij o całym świecie.

170 000 sprzedanych egzemplarzy "Alibi na szczęście" i "Kroku do szczęścia"!

Hania już wie, że chce dzielić życie z Mikołajem. Uwielbia, gdy ukochany budzi ją czułymi pocałunkami i śniadaniem podanym do łóżka. Ale na ich drodze wciąż pojawia się wiele przeciwności. Dramatyczne sytuacje dotykają także ich najbliższych. Na szczęście wokół nie brak tych, którzy gotowi są ich wesprzeć, jak ciotka Anna – pełna energii, a przy tym jakże troskliwa i wyrozumiała. Z pomocą spieszy także nadzwyczajna w swej dobroci pani Irenka, która tym razem odegra wyjątkową rolę.

Czy Dominika odnajdzie się w roli żony i matki? Czy Hania odważy się wyjawić jej długo skrywaną prawdę, która całkowicie odmieni ich życie? Czy Mikołaj wreszcie usłyszy „i że cię nie opuszczę…”?

Choć los wciąż nas zaskakuje, to tylko od nas zależy, czy pozwolimy szczęściu zagościć pod naszym dachem.

Anna Ficner-Ogonowska jest nauczycielką, mężatką i mamą dwójki dzieci. Jej pierwszą powieść "Alibi na szczęście" mąż wysłał potajemnie do wydawnictwa. Książka błyskawicznie podbiła serca czytelniczek i trafiła na wszystkie listy bestsellerów. Podobnie entuzjastycznie przyjęta została druga książka autorki "Krok do szczęścia".

Znak
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2013-07-01

ISBN: 978-83-240-2034-8

Opracowanie graficzne
Magda Kuc

Liczba stron: 576

Znak

Format: 144x205

Cena katalogowa: 34,90 zł

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Zaczytałam się bez reszty, a czas się dla mnie zatrzymał. Zgoda na szczęście jest dla mnie jak wieczorny spacer po plaży – koi nerwy i uświadamia jak wiele piękna i dobra jest wokół.

Magdalena Różczka

Bliski mojemu sercu świat miłości i dobra. Jestem oczarowana.

Cena pakietu

74,80 zł

4728

Cena pakietu

84,80 zł

5082

Cena pakietu

74,80 zł

4532