Gliniarz

39,90 zł

2673

Od pościgów policyjnymi polonezami i walki z mafią do ośrodków szkoleniowych CIA

Krzysztof Liedel zawsze marzył o tym, żeby łapać bandytów. Kiedyś robił to jako policjant, a dziś jako ekspert do spraw zwalczania terroryzmu, który odpowiadał między innymi za bezpieczeństwo Euro 2012. Marcin Ciszewski – autor bestsellerów www.ru2012.pl i Upał – odkrył zaś, że losy Liedla to materiał na książkę, jakiej jeszcze nie było. Tylko tu spotkacie prawdziwych twardzieli, którzy nie wahali się ruszyć w pogoń za rosyjskimi mafiosami wysłużonym polonezem i z wiecznie zacinającym się służbowym pistoletem P-64 w garści.

Od pościgów policyjnymi polonezami i walki z mafią do ośrodków szkoleniowych CIA i miejsc, które zaatakowała Al-Kaida – oto historia GLINIARZA.

Znak literanova
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2013-06-17

ISBN: 978-83-240-2395-0

Opracowanie graficzne
Mariusz Banachowicz

Liczba stron: 400

Znak literanova

Format: 144x205

Cena katalogowa: 39,90 zł

fragment

– Wszyscy biorą po dwa magazynki. I każdy ma mieć na sobie kamizelkę.
– Szefie, jak to Ruscy, to mają kałachy, a na kałacha żadna kamizelka niepotrzebna.
Wyjrzałem ostrożnie. W głębi uliczki ukazał się terenowy mercedes z przyciemnionymi szybami. Powoli zmierzał ku parkingowi. Jak na komendę wyjęliśmy broń. Trzask przeładowania rozbrzmiał ostro w ciszy bezludnej klatki schodowej.
Kątem oka dostrzegłem ruch, po czym usłyszałem huk wystrzału, a pół sekundy później odgłos odłupywanego przez kulę tynku i dźwięk rykoszetu.

Marcin Ciszewski i Krzysztof Liedel o tym, jak powstawała książka ”Gliniarz”

Marcin Ciszewski o ”Gliniarzu”

Krzysztof Liedel o ”Gliniarzu”