Poradnik pozytywnego myślenia

Matthew Quick

Poradnik pozytywnego myślenia

34,90 zł

2338

Zabawny, szczery i prawdziwy. Cudownie wplata miłość, szaleństwo, futbol, wiarę, rodzinę i nadzieję w czarującą opowieść.

Poznajcie Pata. Pat ma pewną teorię – jego życie to film, który zakończy się happy endem, czyli powrotem jego byłej żony. Pat musi tylko spełnić kilka warunków: robić codziennie setki brzuszków, czytać więcej książek, ćwiczyć bycie miłym i dwa razy dziennie łykać kolorowe pastylki. Niestety nic nie układa się tak, jak powinno. Na domiar złego za Patem łazi piękna, choć równie stuknięta jak on Tiffany, prześladuje go piosenka Kenny’ego G, a nowy terapeuta sugeruje zdradę jako formę terapii!

Pat nie przestaje jednak myśleć pozytywnie. Czy to wystarczy, by osiągnął swój cel?

Na podstawie powieści „Poradnik pozytywnego myślenia” powstał scenariusz filmu pod tym samym tytułem. Otrzymał on 8 nominacji do Oscara, a Jennifer Lawrence została uhonorowana Oscarem i Złotym Globem za rolę Tiffany.

Otwarte
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2013-03-04

ISBN: 978-83-7515-264-7

Tytuł oryginalny: Silver Linings Playbook

Liczba stron: 376

Otwarte

Format: 136x 205

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska, Maria Borzobohata-Sawicka

Zobacz zwiastun filmu

Dorota Wellman

„Dwoje do poprawki, czyli cudna historia nieźle zakręconej pary. Wciąga!!!”.

Ewa Błaszczyk

„Książka jest przykładem, jak w lekkiej formie opowiedzieć o trudnych tematach, które dotyczą wielu z nas. Po jej lekturze może dacie sobie trochę więcej czasu na załatwienie niektórych spraw i może nie będziecie tak łatwo oceniać innych”.

Marcin Prokop

„Poruszająca, ale i zabawna powieść o realizacji marzeń oraz nadziei wbrew wszystkiemu”.