Edda Kroniki Awatarów tom 3

Conor Kostick

Edda Kroniki Awatarów tom 3

43,00 zł

3010

 

Witajcie w świecie Eddy...
Wszyscy mieszkańcy Eddy składają się z pikseli – z wyjątkiem Penelopy. Podczas gdy jej ludzkie ciało utrzymywane jest przy życiu w szpitalnym łóżku, jej awatar biega samopas i może zrobić dosłownie wszystko... łącznie z wytworzeniem zabójczej broni dla swojego opiekuna, lorda Scanthaxa. Gdy ostatni władca Eddy decyduje się na inwazję innych wirtualnych światów, Erik-Cindella z Epica i Zjawa z Sagi stają się częścią historii i biorą udział w ostatecznej, wielkiej wojnie między wszechświatami. Czy jest szansa na pokojowe rozwiązanie? Czy jednak wszystko musi się rozstrzygnąć za sprawą mieczy i pistoletów?

Porywająca fabuła i połączenie techniki z fantastyką sprawiają, że książki Kosticka dają emocje porównywalne z najlepszą grą!

Conor Kostick jest pomysłodawcą pierwszej na świecie gry fabularnej fantasy rozgrywanej na żywo (LARP). Jego debiutancka powieść Epic oraz jej kontynuacje: Saga i Edda tworzą cykl science fiction Kroniki Awatarów, który pokochali czytelnicy na całym świecie. Polski przekład trylogii został uhonorowany grantem Ireland Literature Exchange.

Telbit
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-622-5284-8

Tytuł oryginalny: EDDA

Liczba stron: 424

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 43,00 zł

Tłumaczenie: Dariusz Kopociński

Cena pakietu

82,90 zł

5205

Cena pakietu

79,90 zł

5040