Uzdrawianie duszy i ciała Schudnij z Doreen

Doreen Virtue

Uzdrawianie duszy i ciała Schudnij z Doreen

 

Najnowsza książka jasnowidzącej doktor Doreen Virtue, którą czytelnicy poznali dzięki bestsellerowej serii książek o aniołach.
W trakcie swej wieloletniej pracy terapeutycznej z pacjentami Doreen odkryła, że istnieje niezdrowe połączenie między emocjonalnym bólem a skłonnością do objadania się. Okazało się, że ofiary psychicznego i fizycznego wykorzystywania bardzo często sięgały po nadmierne ilości jedzenia, aby znaleźć pocieszenie i akceptację.
Dzięki zrozumieniu tej zależności Doreen oferuje cenne porady w kwestii uporania się ze zbędnymi kilogramami i chęcią jedzenia.
To książka dla wszystkich, którzy nie potrafią powstrzymać się przed jedzeniem, pomimo że umysł krzyczy Przestań, nie jedz! Dla tych, którzy stosowali przeróżne diety i programy odchudzające, ale nadal nie mogą zrzucić zbędnych kilogramów. Może to oznaczać, że w rzeczywistości są jakieś nierozwiązane problemy, a każdy zbędny kilogram odzwierciedla ciężar w sercu. Może chodzi o problemy finansowe, sytuację w pracy lub związku, a nawet kłopoty z czasów dzieciństwa.
Jeśli objadanie się wynika ze stresu, lęków, depresji, ta książka podpowie, jak zerwać niezdrowe emocjonalne relacje z jedzeniem i uwolnić się od poczucia winy, które z jakiegoś powodu uniemożliwia pozbycie się kilogramów.

Illuminatio
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-624-7619-0

Tytuł oryginalny: Losing your pounds of pain

Liczba stron: 248

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Kotarski Bartłomiej, Androsiuk-Kotarska Ewa