Praktyka jogi dla kobiet Przewodnik według nauczania Gity S.Iyengar

Lois Steinberg

Praktyka jogi dla kobiet Przewodnik według nauczania Gity S.Iyengar

69,90 zł

4893

 

Z prawdziwą przyjemnością przeczytałem książkę dr Lois Steinberg Praktyka jogi dla kobiet.
Autorka w swojej pracy nie ogranicza się do teorii czy akademickich rozważań, dzieląc się z czytelnikami praktyczną wiedzą opartą na doświadczeniu oraz zrozumieniu zarówno fizycznych, jak i psychicznych stanów, które towarzyszą kobiecie w trakcie cyklu miesięcznego.
Lois Steinberg drobiazgowo, krok po kroku, zaprezentowała, w jaki sposób zestawiać asany, aby pozwalały kobietom praktykującym jogę przezwyciężać indywidualne zaburzenia cyklu i związane z tym dolegliwości, które mogą odczuwać przed menstruacją, w czasie jej trwania i po zakończeniu, niezależnie od tego, w jakim są wieku.
Jestem przekonany, że przygotowując niniejszą publikację, autorka oddała ogromną przysługę wszystkim kobietom, które pragną zachować dobrą kondycję zdrowie i równowagę psychiczną. Gorąco wspieram jej dalsze działania w tym kierunku.
– B.K.S. Iyengar

Niejednokrotnie mata do jogi bywa surową, bezludną wyspą, na której mierzę się ze swoimi słabościami i stawiam sobie trudne wyzwania. Kiedy jednak moje życie zaczyna być wyzwaniem, właśnie na macie znajduję ukojenie i staje się ona moją tratwą ratunkową.
W nieustannie zmieniającym się świecie i pełnym wyzwań życiu kobiety ważne jest, by mieć dla siebie czas i sposób na powrót do „domu”. Joga jest taką ścieżką. To piękne, że powstała ta książka – praktyczny podręcznik asan dla kobiet.
Polecam.
Natalia Przybysz (Natu)
wokalistka, kobieta, mama

Galaktyka
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-757-9196-9

Liczba stron: 372

Format: 205x285mm

Cena katalogowa: 69,90 zł

Tłumaczenie: Anna Gładysz