Jak zostałem premierem. Rozmowy pełne Moralnego Niepokoju

Robert Górski, Mariusz Cieślik

Jak zostałem premierem. Rozmowy pełne Moralnego Niepokoju

39,90 zł

2673

Będzie Pan podwójnie zadowolony! I Pani też!

Chciał być kierowcą autobusu, piłkarzem i perkusistą, ale zły los uczynił go najśmieszniejszym człowiekiem w Polsce. Robert Górski - lider Kabaretu Moralnego Niepokoju i twórca większości jego skeczy - debiutuje jako autor książki, w której pierwszy raz opowiada o tym, dlaczego nie został poetą i jak to się stało, że został premierem. Tylko z tej książki dowiecie się kim naprawdę jest Badyl i z czego śmieją się Polacy.
Będzie Pan zadowolony. I Pani też!

Znak literanova
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2012-11-02

ISBN: 978-83-240-2318-9

Opracowanie graficzne
MillStudio

Liczba stron: 200

Znak literanova

Format: 165x215 mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Robert Górski

”Ludzie zasadniczo nie czytają książek. Może dlatego, ze jest ich za dużo (tych książek) i nie wiedzą od której zacząć. Ta jest idealna na początek. Ani za mądra ani za głupia i są zdjęcia. Można czytać i jeść. Zapraszam do świata wielkiej litera... wielkich wyobrażeń o literaturze.”

Maciej Stuhr

”Okrutny los stawia pana Górskiego na mojej drodze co jakiś czas. Czasem nawet masochistycznie sam go sobie stawiam, prosząc go, żeby mi pisał teksty, które oczywiście przeważnie są bardzo słabe. Sobie jakoś pisze dobre, cwaniaczek...!”

Jacek Fedorowicz

”Robert Górski sprawił, że na pytanie „kto jest najlepszym polskim satyrykiem?” nie odpowiadam już bez zastanowienia - Stanisław Tym. Tak odpowiadałem przez dwa, a może trzy ostatnie dziesięciolecia. Myślę, że nadchodzi chwila, kiedy zacznę dodawać „i Robert Górski”.”

Robert Górski i Mikołaj Cieślak w programie literackim BUKSZPAN

Zobacz zwiastun książki