Wciąż od nowa

Diane Keaton

Wciąż od nowa

 

Osobiste wspomnienia jednej z najbardziej lubianych i poważanych aktorek amerykańskich
Jedna z najlepszych książek roku 2011 wg: "The New York Times", "People". "Vogue", "Financial Times", "Chicago Sun-Times", "The Independent", "Bookreporter", "The Sunday Business Post"; jedna z najlepszych książek listopada 2011 wg Amazon.com

Książka Diane Keaton, znanej milionom pod postacią Annie Hall, to fascynująca opowieść o drodze aktorki do sławy, o jej związkach ze znakomitymi ludźmi filmu, Woodym Allenem. Warrenem Beattym i Alem Pacino oraz o jej zmaganiach z bulimią. Ale jest to także portret jej rodziny, wnikliwa i przejmująca opowieść o miłości i przyjaźni, a nade wszystko oda na cześć matki, Dorothy Hall - kobiety, którą rozpierała intelektualna i twórcza energia, poszukującej sposobu realizacji swych licznych talentów. W książkę wplecione są urywki z dziesiątków pamiętników, które matka aktorki pisała przez długie lata (zmarła w 2008).
Jeśli należysz do wielbicieli Diane Keaton, po przeczytaniu tych wspomnień zapałasz do niej jeszcze większą sympatią. Jeśli nie masz pojęcia, kim jest Diane Keaton, ta frapująca lektura obroni się sama.

"Książka jest taka jak Diane Keaton. Czyli absolutnie urocza".
ENTERTAINMENT WEEKLY

"Głęboka, przejmująca, przejrzyście napisana książka o matkach, córkach, dzieciństwie, starzeniu się, śmiertelności, radości, miłości, pracy oraz poszukiwaniu samowiedzy".
THE NEW YORK TIMES

Bukowy Las
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2012-11-07

ISBN: 978-83-624-7884-2

Tytuł oryginalny: Then again

Liczba stron: 336

Format: 145x210mm

Cena katalogowa: 44,90 zł

Tłumaczenie: Beata Hrycak