Koszmarny Karolek kontra Wredna Wandzia+ Pakiet Garnek z podstępnym bąkiem

Francesca Simon

Koszmarny Karolek kontra Wredna Wandzia+ Pakiet Garnek z podstępnym bąkiem

34,90 zł

2338

 

Wojna na książki między Koszmarnym Karolkiem a Wredną Wandzią. Niezwykły pojedynek na kawały, psikusy i sztuczki - dwie zupełnie nowe książeczki w jednym zestawie. Trzeba rozstrzygnąć, która jest lepsza: Karolka czy Wandzi. Świetna zabawa, niekonwencjonalna rywalizacja, humor i przygoda.

W zestawie znajdują się dwie książki: „Koszmarny Karolek wypowiada wojnę” i „Wredna Wandzia kontratakuje” oraz zabawka gratis: Garnek z podstępnym bąkiem z figurką Muskularnego Miecia.  Bestsellerowa seria o Koszmarnym Karolku! 500 000 egzemplarzy sprzedanych w Polsce!
Pierwsza książka o Koszmarnym Karolku została wydana w Polsce w maju 2002 roku. Od tego czasu ukazało się 18 książeczek z przygodami Koszmarnego Karolka, 3 książeczki z żartami, kilka zbiorów najlepszych opowiadań oraz 2 książeczki z przygodami Karolka dla młodszych czytelników. Dwie trzecie dzieci z Wielkiej Brytanii czytało już opowieści o Koszmarnym Karolku, a łączna sprzedaż książek z tej serii przekroczyła tam 10 milionów egzemplarzy. Książki przetłumaczono na 23 języki (w Hiszpanii dzieci czytają o Pablo Diablo, we Francji o Martinie Zinzinie, w Słowenii o Groznim Jasperze). 

Znak
Data pierwszego wydania:
2010-05-31

Liczba stron: 116

Znak

Format: 124x195

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Maria Makuch