Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya

Rebecca Wells

Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya

32,90 zł

2271

 

Zabawna powieść o zawiłych relacjach między matką i córką…
ŚWIATOWY BESTSELLER,
na podstawie którego powstał kinowy przebój.
Kiedy Siddalee Walker, najstarsza córka Vivi Abbott Walker, udziela prasowego wywiadu z okazji sukcesu reżyserowanej przez siebie sztuki Kobiety na krawędzi, dziennikarce udaje się nakłonić ją do intymnych zwierzeń. Skutki są katastrofalne - nagłówek niedzielnego „New York Timesa” brzmi: „Nauczycielka stepu maltretowała swoje dzieci”, a rozwścieczona Vivi zrywa kontakty z córką. Załamana Sidda błaga matkę o przebaczenie i opóźnia swój zaplanowany od dawna ślub. Przyszłość rysuje się ponuro, aż do czasu, gdy stare przyjaciółki przekonują Vivi, by wysłała Siddzie ich wspólny pamiętnik z okresu dojrzewania, zatytułowany Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya…
„Cudowny obraz życia w małym miasteczku w Luizjanie od lat trzydziestych aż po czasy współczesne, ukazany z perspektywy wesołych, inteligentnych i dowcipnych przyjaciółek Ya-Ya”.
Booklist
„Szeroki przekrój barwnych historii trzech pokoleń nieco zwariowanych przyjaciółek znad Zatoki Meksykańskiej, które próbują wytrwać w małżeństwie, macierzyństwie i cierpieniu, zawsze odnajdując oparcie w przyjaźni... Powieść napisana z wielkim rozmachem”.
ATLANTA JOURNAL

Zysk i S-ka
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2013-02-11

ISBN: 978-83-750-6749-1

Tytuł oryginalny: THE DIVINE SECRETS OF THE YA-YA SISTERHOOD

Liczba stron: 476

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 32,90 zł

Tłumaczenie: Aldona Możdżyńska