Kudłaci. Kucharze na diecie

Myers Dave, King Si

Kudłaci. Kucharze na diecie

 

JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH BESTSELLERÓW O ODCHUDZANIU!
Kudłaci Kucharze stracili w sumie prawie 38 kilogramów.
Ty też możesz schudnąć!
Kudłaci Kucharze – Si King i Dave Myers – są wielkimi miłośnikami jedzenia. Nie jest dla nich jedynie paliwem, to ich całe życie! Niestety – podobnie jak wielu z nas – przez lata zgromadzili sporo dodatkowych kilogramów. Dlatego podjęli ważną decyzję: zacznijmy działać i schudnijmy, nim będzie za późno!
Problem w tym, że Kudłacze nie zamierzają żywić się jedynie sałatkami i rezygnować z różnorodnych smaków. Wiedzą, że nie uda im się stracić na wadze, jeśli ich jadłospis będzie nudny, a potrawy – mdłe.
W tej przełomowej dietetycznej książce kucharskiej Si i Dave podają przepisy na pyszne dania, w których mało jest kalorii, za to mnóstwo smaku.
To potrawy dla ludzi z krwi i kości, a nie jakichś patyczaków! Znajdziecie tu pomysły na posiłki dla całej rodziny, solidne lunche oraz obiady i kolacje, a nawet kilka świetnych deserów i propozycji przekąsek. Kudłaci Kucharze nigdy nie przestaną kochać jedzenia – i na pewno nie zrezygnują z nadziewanych placków i curry! – ale korzystając z ich przepisów oraz porad od serca, będziecie mogli upiec sobie ciastko, zjeść je i… schudnąć!
Si King i Dave Myers stali się narodowymi skarbami Brytyjczyków – to stojący twardo na ziemi kucharze o wielkich sercach, przepadający za dobrym jedzeniem.

Insignis Media
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2014-04-07

ISBN: 978-83-639-4437-7

Tytuł oryginalny: The hairy dieters

Liczba stron: 192

Format: 190x245mm

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Maria Brzozowska