Znowu Malavita

Tonino Benacquista

Znowu Malavita

34,99 zł

2222

 

· Kolejne perypetie jednego z nowojorskich szefów mafii - Giovanniego Manzoni i jego najbliższych, poznanych w Malavicie
· Pełna humoru, gry słownej, ironii i paradoksów sytuacyjnych powieść o oryginalnej rodzinie, która stara sobie ułożyć życie w nowych warunkach.

W zamian za ujawnienie nazwisk kilku amerykańskich mafiosów Giovanni otrzymał od FBI status świadka koronnego, nową tożsamość i możliwość zamieszkania w małym miasteczku Mazenc w Prowansji pod stałym nadzorem agentów służb specjalnych. Obecnie nazywa się Frederick Wayne i mieszka wraz z żoną - Maggie, która z kury domowej przemienia się w kobietę interesów, córką Belle, która zakochuje się ze wzajemnością w chorobliwie nieśmiałym informatyku i synem Warrenem, chcącym zerwać z traumatyczną przeszłością i zapomnieć o wszystkich oglądanych w dzieciństwie zabójstwach i przekrętach ojca. Tak jak w pierwszej części Giovanniemu towarzyszy wierna suczka - Malavita - obserwatorka i słuchaczka wszystkich jego rozterek, rozterek szefa mafii na przymusowym bezrobociu.

Muza
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2010-06-17

ISBN: 978-83-749-5823-3

Tytuł oryginalny: Encore Malavita

Liczba stron: 291

Format: 13.1x20.4

Cena katalogowa: 34,99 zł

Tłumaczenie: Małgorzata Kozłowska