Twój umysł na detoksie Jak nie zatruwać sobie życia

Rafael Santandreu

Twój umysł na detoksie Jak nie zatruwać sobie życia

34,90 zł

2203

 

W ciągu ostatnich lat zaobserwowano, jak stopniowo zmniejsza się w populacji odsetek osób zrównoważonych emocjonalnie i jednocześnie wzrasta ordynowanie leków psychoaktywnych o wątpliwym działaniu dobroczynnym i kontrowersyjnej skuteczności.
Rafael Santandreu, autorytet w dziedzinie zdrowia psychicznego ze względu na swą drogę zawodową, działalność w zakresie nauczania i innowacyjny wkład w prace badawcze, przedstawia praktyczną, prostą i naukowo dowiedzioną metodę prowadzącą do zmiany psychologicznej, uporania się z zaburzeniami emocjonalnymi i adaptacyjnymi, przemiany w osoby silniejsze i szczęśliwsze. Pokazuje prostą drogę do uzyskania harmonii wewnętrznej, która da nam poczucie szczęścia.
Czerpiąc z własnej praktyki terapeutycznej i wspomagając się prywatnymi doświadczeniami, autor pokazuje, jak zmienić nasz sposób myślenia i działania. Z osób przygnębionych, zalęknionych albo wybuchowych zmienić się w osoby spokojne, pogodne i optymistyczne. Wyjątkowość Santandreu polega na tym, że ofiarowuje nam klucz do tego, abyśmy mogli rozpocząć proces zmiany, zaakceptować innych, stać się lepszymi osobami, i, ostatecznie, osiągnąć dominujące uczucie szczęścia.

Muza
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2015-12-14

ISBN: 978-83-287-0326-1

Tytuł oryginalny: El arte de no amargarsela vida

Liczba stron: 304

Format: 13.5x21.2

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Joanna Kuhn