Apokalipsa Z. Mroczne dni Tom 2

Manel Loureiro

Apokalipsa Z. Mroczne dni Tom 2

 

Ocalonym z Apokalipsy Z udaje się dotrzeć na Wyspy Kanaryjskie, jedne z ostatnich miejsc, gdzie można się nie obawiać nieumarłych. Trafiają jednak trafiają do społeczności rządzonej przez wojskowych, pogrążonej w wojnie cywilnej, której ludność głoduje i zużywa ostatnie zasoby potrzebne do życia.
Władze Teneryfy rozkazują bohaterowi i jego nieodstępnemu towarzyszowi, aby wraz z ekipą żołnierzy wyruszyli na niemal samobójczą misję: mają zdobyć zasoby zgromadzone w szpitalu La Paz w Madrycie, podczas apokalipsy zamienionego w Bezpieczną Strefę, jedną z pierwszych, które upadły. W szpitalnych magazynach nadal zgromadzone są całe tony lekarstw, niezbędnie potrzebnych ocalonym na Wyspach. Bohaterowie będą zmuszeni pożegnać bezpieczne schronienie i powrócić do niewyobrażalnego piekła – postapokaliptycznego Madrytu, pełnego agresywnych żywych trupów. Ich odwaga ponownie zostanie wystawiona na próbę.
Nie wyobrażają sobie, że najgorsze jeszcze przed nimi. Niegodziwość ludzka naraża na szwank przetrwanie kruchych resztek cywilizacji…
W styczniu 2014 tom 3 "Apokalipsa Z. Nadejście sprawiedliwych"

Muza
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2013-11-06

ISBN: 978-83-775-8499-6

Tytuł oryginalny: Apocalipsis Z: Los dias oscuros

Liczba stron: 352

Format: 12.9x19.9

Cena katalogowa: 34,99 zł