Wiedźma 6. Sekrety nieśmiertelnego Nicholasa Flamela

Michael Scott

Wiedźma 6. Sekrety nieśmiertelnego Nicholasa Flamela

 

SAN FRANCISCO: Nicholasowi i Perenelle Flamelom pozostał zaledwie dzień życia i ostatnie zadanie do wykonania. Muszą ocalić San Francisco przed potworami z wyspy Alcatraz, które wreszcie wypuszczono na wolność. Ale czy Czarodziejka i słynny Alchemik zdołają uchronić miasto? Czy może dzień ten będzie początkiem końca całej ludzkiej rasy?
DANU TALIS: Na tej legendarnej wyspie zacznie się i zakończy wielka bitwa o przyszłość świata. Sophie i John Newmanowie cofnęli się w czasie o dziesięć tysięcy lat, podobnie jak Scathach, Prometeusz, Palomides, Szekspir, Saint-Germain i Joanna d’Arc. Ale nikt nie jest pewien, o co i z kim będą walczyć bliźnięta. Kto wygra bitwę o Danu Talis? Czy bliźnięta z przepowiedni staną ramię w ramię, czy może wystąpią przeciw sobie? Które z nich zbawi świat, a które go zniszczy?
Michael Scott jest autorytetem w dziedzinie mitologii i folkloru, a przy okazji jednym z najlepszych pisarzy Irlandii. "Irish Times" nazwał go "Królem Fantasy z Wysp". Publikuje książki fantasy, science fiction, horrory i utwory inspirowane literaturą ludową. Mieszka w Dublinie. Adres internetowy: .

Nasza Księgarnia
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2013-10-07

ISBN: 978-83-101-1879-0

Tytuł oryginalny: The Enchantress

Liczba stron: 448

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 49,90 zł

Tłumaczenie: Hanna Baltyn