Słowo stworzenia. Tom 3

Dominik Sokołowski

Słowo stworzenia. Tom 3

37,90 zł

2399

 

3. tom cyklu „Kroniki arkadyjskie”
Isaakios Smokobójca po wieloletnim wygnaniu odzyskuje Złoty Tron Cesarstwa Arkadyjskiego. Zwycięstwo ma jednak gorzki smak. Ze wszystkich stron otaczają go spiski, a państwo stacza się w chaos wojny domowej.
Na domiar złego w granice cesarstwa wlewają się hordy Apolyona – aspirującego do boskości herolda sekretnego proroctwa. Czy wierni Kościoła soteriańskiego zdołają powstrzymać inwazję, która grozi zburzeniem ich świata?
Tymczasem Michelle wraca do ekscytującego życia agentki, a cesarski zausznik, mag Chosroes, w ukryciu daje upust swym przerażającym skłonnościom. Jeśli wyjdą one na jaw, dni panowania Isaakiosa będą policzone…
Dominik Sokołowski urodził się w 1977 roku w Gdyni, mieszka i pracuje w Gdańsku. Historyk, zawodowo zajmuje się dziejami Polski XX wieku, prywatnie zaś średniowieczem, walcząc ze stereotypem „wieków ciemnych”.
W liceum był namiętnym graczem papierowych gier role-playing, co zaowocowało stworzeniem autorskiego systemu RPG. Wykreowane na jego potrzeby quasi-średniowieczne uniwersum posłużyło za kanwę cyklu fantasy „Kroniki arkadyjskie”.
„Kroniki arkadyjskie”
Kwiat paproci
(Złoty Kościej 2012)
Adamantowy miecz
Słowo stworzenia
Koniecznie odwiedź fanpage cyklu na facebook.com/KronikiArkadyjskie.

Rebis
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2015-03-03

ISBN: 978-83-781-8669-4

Liczba stron: 432

Rebis

Format: 132x202mm

Cena katalogowa: 37,90 zł