Kołysanka na śmierć

Carin Gerhardsen

Kołysanka na śmierć

29,90 zł

1967

 

Nigdy nie wiesz, w jaki sposób może do ciebie wrócić przeszłość. Carin Gerhardsen pisze o tym tak, że cierpnie skóra.
Policjanci z posterunku Hammarby w Sztokholmie prowadzą śledztwo w sprawie brutalnej egzekucji na młodej Filipince i jej dzieciach. Nie udaje się znaleźć żadnych śladów sprawcy; pytań jest coraz więcej. Dlaczego ojciec dzieci - Szwed - żyje niemal bez kontaktu ze światem? Jak zamordowana kobieta, dorabiająca sprzątaniem bezrobotna, mogła sobie pozwolić na mieszkanie warte kilka milionów koron? Czy zniknięcie jednego z policjantów ma coś wspólnego ze sprawą?
Kołysanka na śmierć to trzecia część serii o Hammarby, opowiadająca o poczuciu winy i o tym, jaki wywiera ono wpływ na ludzi. Dwie wcześniejsze książki z tej popularnej serii to Domek z piernika i Najmroczniejsza ciemność.
„Tak, Carin Gerhardsen jest dobra. Według mnie zajmuje w tej chwili pierwsze miejsce wśród autorek powieści kryminalnych”.
Bokhora.se

Carin Gerhardsen urodziła się w 1962 roku w Katrineholm i tam dorastała. Obecnie wraz z mężem i dwojgiem dzieci mieszka w Sztokholmie. Jest matematykiem, pracowała jako konsultantka IT. W wolnym czasie lubi podróżować, rozwiązywać łamigłówki grać w golfa. Przez krytyków jest uważana za poważną konkurentkę Lizy Marklund. REBIS opublikował dwie książki z serii o Hammarby: Domek z piernika i Najmroczniejsza ciemność.

Rebis
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2013-08-13

ISBN: 978-83-751-0785-2

Tytuł oryginalny: Vyssan Lull

Liczba stron: 336

Rebis

Format: 125x195mm

Cena katalogowa: 29,90 zł

Tłumaczenie: Robert Kędzierski, Anna Krochmal