U bram ciemności

Raymond E. Feist

U bram ciemności

32,90 zł

2134

 

Drugi tom SAGI O WOJNIE DEMONÓW!
Najnowsze wydarzenia wstrząsnęły Midkemią: odkrycie hordy demonów podążających za taredhelami, niebezpieczna działalność samych Gwiezdnych Elfów oraz tragedia, która dotknęła czarnoksiężnika Puga i jego rodzinę.
Nie ma jednak czasu na żałobę. W pustynnej fortecy agenci Konklawe Cieni stają się świadkami przekraczających wszelkie wyobrażenie okropności, których sprawcą jest znany im już wróg. Motywy zbrodniczego Belasca są wciąż niejasne. Członkowie Konklawe muszą odkryć prawdziwy cel działań niegodziwego maga, gdyż Triagia może zostać zniszczona nawet przed przybyciem Legionu Demonów na Midkemię.

„Bez wątpienia Feist powrócił do najwyższej formy”.
SF Site
Raymond E. Feist zdobył popularność dzięki „Sadze o wojnie światów”, której akcja rozgrywa się w Midkemii i Kelewanie. To wykreowane przez Feista uniwersum ukazały również jego kolejne cykle, m.in. „Saga o wojnie z Wężowym Ludem” i „Konklawe Cieni”, a także opublikowane przez Dom Wydawniczy REBIS „Imperium” (napisane wraz z Janny Wurts) i „Saga Wojny Mroku”. Na świecie sprzedano ponad 15 milionów egzemplarzy książek Feista.

Rebis
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2013-10-22

ISBN: 978-83-751-0782-1

Tytuł oryginalny: At the Gates of Darkness

Liczba stron: 256

Rebis

Format: 150x230mm

Cena katalogowa: 32,90 zł

Tłumaczenie: Zbigniew A. Królicki , Krzysztof Tropiło