Krótko mówiąc

Jeffrey Archer

Krótko mówiąc

32,90 zł

2339

 

Piętnaście historii charakteryzujących się typowymi dla Jeffreya Archera dowcipem i przewrotnością.
Każdy czytelnik znajdzie tutaj coś dla siebie – od wzruszającej opowieści o miłości od pierwszego wejrzenia na stacji metra do historii pomysłowych oszustw przeprowadzanych bezpośrednio na oczach policji, od sztuczek stosowanych przez sprytnych prawników do finansowych matactw brytyjskich dyplomatów. Historia zamieszczona na końcu tego zbioru, Szczęściarze, jest być może najbardziej poruszającym i zapadającym w pamięć opowiadaniem, jakie Archer kiedykolwiek napisał.
„Archer jest niesamowitym pisarzem, z powodzeniem zdaje u czytelnika najważniejszy egzamin – wzbudza w nim chęć przewrócenia kartki, by się dowiedzieć, co będzie dalej”.
„The Sunday Times”
„Zręczne, dowcipne i wciągające. Jeffrey Archer ma naturalny talent do pisania opowiadań”.
„The Times”
Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych obecnie pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał też jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim bestsellerem. Na podstawie obu książek nakręcono seriale telewizyjne. Jego sławę ugruntowały następne powieści i zbiory opowiadań: Córka marnotrawna, Stan czwarty, Więzień urodzenia, Synowie fortuny, Sprawa honoru, Ścieżki chwały oraz Ale to nie wszystko. Z jego najnowszego cyklu „Kroniki Cliftonów” Dom Wydawniczy REBIS opublikował Czas pokaże, Za grzechy ojca i Sekret najpilniej strzeżony.
jeffreyarcher.com

Rebis
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2014-04-15

ISBN: 978-83-781-8514-7

Tytuł oryginalny: To Cut a Long Story Short

Liczba stron: 256

Rebis

Format: 13.5x21.5

Cena katalogowa: 32,90 zł

Tłumaczenie: Danuta Sękalska

Cena pakietu

67,80 zł

4258

Cena pakietu

67,80 zł

4258