Wojny treecatów

David Weber

Wojny treecatów

32,90 zł

2134

 

Ciąg dalszy „Pięknej przyjaźni” i „Czasu ognia”!
Wprawdzie pożary lasów wygasły, lecz problemy pozbawionego swojej ziemi klanu treecatów wcale się nie skończyły. Poszukując nowego terytorium, natrafia on na inny, wrogo nastawiony klan, który nie ma zamiaru oddać ani jednej gałązki. Stephanie Harrington, która jest największym rzecznikiem sprawy treecatów, przebywa akurat na Manticore, tak więc zadanie uchronienia kotowatych przed konfliktem spada na barki jej przyjaciół, Jessiki i Andersa. Co więcej, muszą oni uporać się z jeszcze jednym „kłopotem”, którym jest ich coraz silniejsze wzajemne zauroczenie…
David Weber to jedna z największych gwiazd światowej fantastyki, znany przede wszystkim z doskonałych cykli militarnej SF („Honor Harrington”, „Starfire”). Łączny nakład jego książek przekroczył już 7 milionów egzemplarzy, aż 22 tytuły trafiły na listę bestsellerów „New York Timesa”.
Jane Lindskold to bestsellerowa autorka ponad 20 powieści, m.in. cyklu Firekeeper, jej opowiadania pojawiały się w już w antologiach ze świata Honor Harrington.

Rebis
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2014-07-22

ISBN: 978-83-781-8468-3

Tytuł oryginalny: Treecat Wars

Liczba stron: 368

Rebis

Format: 130x200mm

Cena katalogowa: 32,90 zł

Tłumaczenie: Radosław Kot