Niebezpieczna misja

W.E.B. Griffin

Niebezpieczna misja

32,90 zł

2134

 

Prezydencki agent powraca w najbardziej zaskakującej spośród wszystkich książek tej bestsellerowej serii – numeru 1 na listach „Wall Street Journal” i „New York Timesa”.
Meksykańskie kartele narkotykowe urządzają strzelaniny na ulicach Laredo i El Paso...
Somalijscy piraci zatrzymują trzy amerykańskie tankowce i żądają okupu...
Prezydent Stanów Zjednoczonych ma tego dość i wpada na świetny pomysł: niech falą terroru zajmą się pułkownik Castillo i jego ludzie. Jak rozwinie się sytuacja? Tego nie wie nikt, ale Castillo i jego kompani co do jednego nie mają wątpliwości: to będzie niebezpieczna misja.
„Twarde pięści, gruba skóra, akcja do utraty tchu. Formuła wypracowana przez Griffina jest jasna: zastawić wymyślne pułapki, a potem pozwolić czytelnikowi podziwiać zręczność i bezczelność Charleya Castilla, który wychodzi cało z każdej opresji. Autor obiecuje akcję, emocje oraz rubaszny humor – i zawsze dotrzymuje słowa” – Booklist.
W.E.B. Griffin – uznany przez „Publishers Weekly” za „profesora amerykańskiej literatury sensacyjnej” – był żołnierzem amerykańskich oddziałów w Niemczech, korespondentem wojennym i oficerem informacyjnym w Korei. Jego książki przełożono na kilkanaście języków, a ich ogólny nakład przekroczył 40 milionów egzemplarzy.
William E. Butterworth IV jest redaktorem i pisarzem. Od lat współpracuje z W.E.B. Griffinem

Rebis
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2014-08-19

ISBN: 978-83-781-8464-5

Tytuł oryginalny: HAZARDOUS DUTY

Liczba stron: 352

Rebis

Format: 135x215mm

Cena katalogowa: 32,90 zł

Tłumaczenie: Maciej Szymański