Seeing Red

Sandra Brown

Seeing Red

 

Sandra Brown, autorka thrillerów notowanych na pierwszym miejscu listy bestsellerów „New York Timesa”, powraca z kolejną pełną napięcia – także emocjonalnego – powieścią.
Dwadzieścia pięć lat temu major Franklin Trapper zyskał sławę w całym kraju. To właśnie on wyprowadził w bezpieczne miejsce garstkę osób ocalałych po ataku bombowym w jednym z hoteli w Dallas. Często udzielał wywiadów i występował publicznie. Po latach nagle zaczął unikać rozgłosu i wszelkich kontaktów z mediami. Nie zraża to jednak ambitnej dziennikarki telewizyjnej Kerry Bailey. Za wszelką cenę zamierza ona przeprowadzić wywiad z majorem, Najpierw jednak musi przekonać do tego pomysłu syna majora Johna Trappera, który jest jedyną osobą, która może ją majorowi przedstawić.
John Trapper nie chce mieć nic wspólnego z ojcem, ale w końcu zgadza się pomóc Bailey. Wieczór wywiadu kończy się jednak fatalnie. Nieznani sprawcy atakują majora i dziennikarkę. Nie mogąc zaufać nikomu, w sytuacji gdy wrogowie są coraz bliżej, Bailey i Trapper łączą siły, by wytropić napastników i odkryć, kto odpowiada za zamach bombowy w Dallas.
Świetnie skonstruowana i opowiedziana historia, niepozwalająca czytelnikom usiedzieć spokojnie.
„USA Today”
Wartki thriller, przepojony pożądaniem, nienawiścią i morderczymi instynktami.
„Publishers Weekly”

Edipresse Polska
Oprawa: Blister

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-02-27

ISBN: 978-83-816-4011-4

Tytuł oryginalny: Seeing Red

Liczba stron: 432

Format: 150x230mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Edyta Jaczewska