Moje rączki to potrafią!

21,00 zł

1602

 

Ta wspaniała książka proponuje dzieciom i ich rodzicom fantastyczną zabawę i doskonałą pomoc w prawidłowym rozwoju maluchów. Zaprasza do gimnastyki palców, czyli ćwiczeń, które rozwijają sprawność rączek dziecka, trenują jego motorykę małą, a tym samym dają impuls do rozwoju mowy. Oznacza to, że gimnastyka palców to kompleksowe ćwiczenia rozwojowe, które maluch pokocha i będzie chciał powtarzać wiele, wiele razy.

W książce znajdziemy aż 36 pomysłów na paluszkowe treningi i 8 praktycznych szablonów, które ułatwią tworzenie prac. Okazuje się, że małe rączki z pomocą rodzica bez problemu wykonają kurczątko, wieloryba, zebrę, gąsienicę i wiele innych wesołych zwierzątek. Będą tworzyć arcydzieła w kaszy mannie, nawlekać na tasiemkę koraliki i rysować bańkami mydlanymi. Ale zabawa!

Jesteście gotowi?! Zaproście swoje maluchy do wesołej zabawy. Będzie to nie tylko wspaniały czas bliskości, ale także skuteczny trening, który ułatwi waszemu dziecku prawidłowy i szybki rozwój!

Paluszkowe ćwiczenia czekają na małe rączki!Odbiorcy

– rodzice, którzy chcą zadbać o całościowy rozwój swoich dzieci;

– nauczyciele żłobków i przedszkoli, którzy znajdą w tej książce cenną pomoc dydaktyczną.Dlaczego warto nabyć tę książkę

– zawiera aż 36 propozycji zabaw, a każda z nich jest skutecznym treningiem małego dziecka – ćwiczy jego rączki, rozwija motorykę małą i ma korzystny wpływ na rozwój mowy;

– zaprasza te najmłodsze i te nieco starsze dzieci do twórczej zabawy.


Pokrewne produkty

Jedność
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2018-12-10

ISBN: 978-83-797-1862-7

Liczba stron: 96

Cena katalogowa: 21,00 zł

Cena pakietu

57,90 zł

3631