Zatoka o pólnocy

Diane Chamberlain

Zatoka o pólnocy

 

Wszystkie dzieci popełniają błędy – czasami tragiczne w skutkach…
Należący do rodziny letni dom na wybrzeżu New Jersey był dla Julie Bauer miejscem wakacyjnej sielanki… dopóki nie została zamordowana jej siedemnastoletnia siostra. Przez ponad czterdzieści lat, jakie minęły od śmierci Izzy, Julie nie zdołała uporać się z poczuciem winy, które rzuciło cień na całe jej życie, poważnie komplikując stosunki z matką i nastoletnią córką.
Niespodziewanie znaleziony list ujawnia, że do więzienia za morderstwo trafiła niewłaściwa osoba. Powraca pytanie, co naprawdę zaszło tamtej strasznej sierpniowej nocy w 1962 roku. Przy okazji wznowionego śledztwa wychodzą na jaw kolejne tajemnice; i choć ich wyjaśnienie wymaga bolesnego zmierzenia się z przeszłością, dzięki odkryciu prawdy Julie i najbliższe jej osoby mogą wreszcie zaznać spokoju.
Diane Chamberlain to Jodi Picoult amerykańskiego Południa.
Mary Alice Monroe
Diane Chamberlain to nadzwyczajnie utalentowana autorka! Każda jej książka to prawdziwa perła.
„Literary Times”
Mocna historia, przywodząca na myśl powieści Jodi Picoult.
Lovereading.co.uk
Diane Chamberlain jest wielokrotnie nagradzaną autorką dwudziestu dwóch powieści, w tym „Prawa matki”, „Kłamstw”, „Szansy na życie”, „Tajemnicy Noelle” i „Sekretnego życia CeeCee Wilkes”; mieszka w Karolinie Północnej i aktualnie pracuje nad swoją następną powieścią

Prószyński Media
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2013-08-08

ISBN: 978-83-783-9570-6

Tytuł oryginalny: The Bay At Midnight

Liczba stron: 520

Format: 130x200mm

Cena katalogowa: 36,00 zł

Tłumaczenie: Teresa Komłosz