Księga mężczyzn. Wykorzystaj kryzys męskości, by odkryć samego siebie

Osho

Księga mężczyzn. Wykorzystaj kryzys męskości, by odkryć samego siebie

27,99 zł

1886

 

Książka stanowi zbiór żywych, humorystycznych dialogów i anegdot, które składają się na niezwykły, wielowymiarowy obraz mężczyzny we współczesnym społeczeństwie. Osho we właściwy sobie sposób, stylem żartobliwym, lecz pełnym emocji, analizuje różne strony osobowości mężczyzny i wiele pełnionych przez niego ról. Ukazuje wpływ, jaki na społeczeństwo wywierają postawy mężczyzn. Wyjaśnia, w jaki sposób energie, zwykle wyrażane poprzez destrukcję i negatywne zachowania, można twórczo transformować. Przedstawia też techniki medytacyjne, które stanowią praktyczną pomoc w procesie przemiany.
Adam ma w sobie Ewę, Ewa zaś Adama. W rzeczywistości nikt nie jest tylko Adamem ani jedynie Ewą. Jest to jedno z najważniejszych odkryć.
Osho
OSHO – charyzmatyczny mistrz duchowy pochodzący z Indii. Znakomity mówca swobodnie posługujący się zarówno wschodnimi tradycjami mistycznymi, jak i zachodnią psychoterapią. Jego nauki dotyczą nie tylko indywidualnego poszukiwania sensu, lecz także najbardziej palących spraw społecznych i politycznych.

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2014-03-05

ISBN: 978-83-755-4928-7

Tytuł oryginalny: THE BOOK OF MEN

Liczba stron: 280

Czarna Owca

Format: 125x195mm

Cena katalogowa: 27,99 zł

Tłumaczenie: Paweł Karpowicz