I nie zapomnij być szczęśliwy. ABC psychologii pozytywnej

Christophe Andre

I nie zapomnij być szczęśliwy. ABC psychologii pozytywnej

39,99 zł

2539

 

Nie bój się być szczęśliwy!
Christophe André w swojej najnowszej książce, we właściwy sobie lekki i przystępny sposób wprowadza nas w tajniki psychologii pozytywnej. Autor posługuje się przykładami z życia własnego i pacjentów,odwołuje do wyników badań naukowych i zachęca nas do porzucenia starych, niszczących nawyków i rozpoczęcia życia mądrego i szczęśliwego.
Książka napisana w formie abecadła, pełna anegdot i historii z codziennego życia, uczy zwracać uwagę na piękne i dobre wydarzenia, obok których często przechodzimy obojętnie. Autor podkreśla, że ludzka egzystencja to także cierpienie i nieszczęście, w sposób realistyczny, osobisty i często zabawny przekonuje, że szczęście nie jest luksusem, lecz koniecznością. I że jest czymś, co większość z nas, przy odrobinie wysiłku, jest w stanie osiągnąć.
Christophe André jest lekarzem psychiatrą w szpitalu Świętej Anny w Paryżu. Jest autorem cieszących się ogromną popularnością, zarówno we Francji jak za granicą, książek: Medytacja dzień po dniu. 25 lekcji uważnego życia, Niedoskonali, wolni, szczęśliwi, Les États d’âme, Psychologie de la peur i wielu innych.

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2015-04-22

ISBN: 978-83-755-4653-8

Tytuł oryginalny: ET N'OUBLIE PAS D'ETRE HEUREUX

Liczba stron: 464

Czarna Owca

Format: 13.5x20.5

Cena katalogowa: 39,99 zł

Tłumaczenie: Karolina Sikorska

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka