Jak znaleźć faceta w wielkim mieście

Melissa Pimentel

Jak znaleźć faceta w wielkim mieście

36,99 zł

2594

 

Dwudziestoośmioletnia Lauren ucieka z konserwatywnej Ameryki do Londynu, żeby wieźć beztroskie życie singielki. Szuka niezobowiązującego romansu z kimś, z kim przyjemnie byłoby też porozmawiać. Jednak mężczyźni nie wierzą w jej zapewniania, podejrzewając pułapkę, która ma ich przekonać do monogamii i małżeństwa. Kiedy pewnego ranka przystojny Adrian ucieka w popłochu, widząc że dziewczyna usmażyła mu jajka sadzone, Lauren postanawia przeprowadzić randkowy eksperyment. Od tej pory na randkach co do joty stosuje zalecenia ze starych poradników…
Inteligentna i bardzo zabawna powieść drwiąca ze zwyczajów randkowych. Jeśli lubicie Jane Austin i tęsknicie za Bridget Jones ta książka sprawi wam przyjemność.
„Doskonała rozrywka – wciągająca i poruszająca lektura“ - Marian Keyes
„Szczera, śmieszna i do bólu prawdziwa“ - „Glamour”
„Zabawne i szczere spojrzenie na dzisiejszy świat randek“ - „Essentials”
„Nie da się nie śmiać na głos“ - „Elle”
Melissa Pimentel – dorastała w małym miasteczku w stanie Massachusetts w domu bez kablówki, więc prawie całe dzieciństwo zeszło jej na oglądaniu brytyjskich programów komediowych z lat siedemdziesiątych. Kiedy skończyła dwadzieścia dwa lata, przeprowadziła się do Londynu, gdzie prowadziła szczęśliwe życie, choć nie udało jej się znaleźć Ministerstwa Śmiesznych Kroków. Zanim poznała narzeczonego, prowadziła bloga, w którym opisywała swoje przygody na londyńskiej giełdzie randkowej, głównie poszukiwania czystych i niepsychopatycznych mężczyzn.

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2015-07-29

ISBN: 978-83-801-5020-1

Tytuł oryginalny: AGE, SEX, LOCATION

Liczba stron: 384

Czarna Owca

Format: 133x203mm

Cena katalogowa: 36,99 zł

Tłumaczenie: Piotr Kaliński