Przepowiednia

Gwendolyn Womack

Przepowiednia

39,90 zł

2534

 

Pełna tajemnic opowieść o przeznaczeniu, które zawsze nas odnajdzie
Semele jest badaczką starożytnych rękopisów w ekskluzywnym domu aukcyjnym na Manhattanie. Kiedy trafia na bezcenny manuskrypt z czasów Kleopatry opisujący historię pewnej talii tarota, wie, że to najważniejsze odkrycie w jej karierze.
Rękopis okazuje się dziełem potężnego jasnowidza, który przewidział wojny i klęski na tysiące lat przed ich wystąpieniem. Semele zagłębia się w treść tekstu i wkrótce odkrywa, że manuskrypt zaczyna wpływać na jej życie.
Zaintrygowana i przestraszona kobieta szuka pomocy u swojego klienta – aroganckiego milionera Theo Bossarda. Tymczasem ktoś inny podąża tropem manuskryptu oraz Semele. Dziewczyna nieświadomie znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.
Jaki sekret kryje manuskrypt?

Gwendolyn Womack pochodzi z Houston w Teksasie. Otrzymała tytuł MSZ w reżyserii Theatre, Video & Cinema z California Institute of the Arts. Jest autorką nagradzanego thrillera „The Memory Painter” oraz amerykańskiego bestsellera „Przepowiednia”. Obecnie mieszka w Los Angeles z rodziną i pracuje nad swoją kolejną powieścią.

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-660-7481-1

Tytuł oryginalny: The Fortune Teller

Liczba stron: 464

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Urszula Gardner