Pani Fletcher

Tom Perrotta

Pani Fletcher

39,90 zł

1995

 

Doskonała lektura dla fanów
WIELKICH KŁAMSTEWEK i GOTOWYCH NA WSZYSTKO

Pieprzna, na wskroś nowoczesna opowieść o życiowych błędach, które chcemy zapamiętać.

Kiedy jej syn wyjeżdża na studia, Eve, wciąż atrakcyjna rozwódka, wreszcie ma czas tylko dla siebie i zyskuje wolność, której do tej pory tak naprawdę nie zaznała. Niemal przypadkiem zaczyna odkrywać świat internetowej pornografii i niekonwencjonalnego seksu. Coś, co kiedyś było dla niej nie do zaakceptowania, teraz okazuje się pociągające i wyzwalające. Eve musi się odnaleźć w czasach Tindera i gender studies, aby zrozumieć, czego tak naprawdę potrzebuje.

Tymczasem jej rozpieszczonego syna czeka na kampusie bolesne zderzenie z rzeczywistością. Okazuje się, że znana mu z filmów porno wizja intymności nie ma nic wspólnego z tym, jak wyglądają prawdziwe relacje z kobietami.

Pełnokrwista, podszyta cierpkim humorem powieść Toma Perrotty to błyskotliwy komentarz do skomplikowanej obyczajowej panoramy naszych czasów.

„Tom Perrotta ma ucho ironisty i serce romantyka”.
Jennifer Egan





KONKURS

Z okazji premiery książki w Polsce mamy dla Was niezobowiązujący konkurs na jedną noc!
By wziąć w nim udział wystarczy zamówić książkę na www.znak.com.pl, a podczas łóżkowego live spotkania z Justyną Mazur wymienić numer zamówienia na nagrodę gwarantowaną, którą jest designerski plakat dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych! W ramach konkursu będzie też można powalczyć o nagrodę główną - kolację w ciemności dla dwojga.

Konkurs odbędzie się podczas live streamu 30 lipca 2018 roku! Start godzina 21:00!

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia na Facebooku [zobacz]
Regulamin Konkursu [pobierz]



Znak literanova
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2018-07-30

ISBN: 978-83-240-4812-0

Liczba stron: 384

Znak literanova

Format: 144x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Mateusz Borowski

Rok wydania: 2018