Zapach wspomnień

Jan Moran

Zapach wspomnień

39,90 zł

2534

 

Historia wielkiej miłości i pasji, których nie zniszczyła nawet wojna
Kiedy w 1939 znana francuska perfumiarka Danielle wchodzi na pokład luksusowego liniowca, który płynie do Europy, nie wie jeszcze, że ta podróż odmieni jej życie na zawsze. Na pokładzie statku ona i jej mąż dowiadują się o wybuchu wojny, która rozdziela ich z synem będącym pod opieką babci w Polsce.
Kolejne miesiące i lata stają się dla Danielle najtrudniejszymi chwilami w życiu. Kobieta rozpaczliwie stara się odnaleźć zagubioną rodzinę. W końcu podejmuje trudną decyzję i wyjeżdża do Ameryki.
Danielle nie zamierza się jednak poddawać i chce wykorzystać swój wspaniały dar w Los Angeles. Dzięki determinacji i pasji wkrótce odnosi sukces jako kreatorka perfum oraz dostaje przepustkę do hollywoodzkich elit.
Mistrzowski romans, którego strony przewracają się same!

"Opowieść, która rywalizuje z Danielle Steel w jej romantycznym wydaniu!" – Allegra Jordan, autorka "Końca niewinności"
"Jan Moran to nowa królowa epickiego romansu!" – Rebecca Forster, bestsellerowa autorka „USA Today”

Jan Moran – przedsiębiorczyni i autorka bestsellerowych powieści historycznych. Jako ekspert w dziedzinie zapachów oraz urody została wyróżniona w wielu publikacjach oraz w telewizji i radiu, w tym w CNN, "InStyle" i "O Magazine". Uzyskała tytuł MBA w Harvard Business School. Uczęszczała na University of California w Los Angeles Extension Writers Program, studiując fikcję, literaturę faktu i scenopisarstwo. Tworząc powieści, często czerpie inspiracje ze swoich międzynarodowych podróży i doświadczeń biznesowych, nadając książkom realistyczne szczegóły.

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-660-7412-5

Tytuł oryginalny: Scent of Triumph

Liczba stron: 492

Format: 135x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Anna Sauvignon

Cena pakietu

76,80 zł

4564

Cena pakietu

79,80 zł

4729