Sto lat w ruchu, zdrowiu i z uśmiechem

Ewa Trojanowska

Sto lat w ruchu, zdrowiu i z uśmiechem

 

Zatrzymać czas...
To pragnienie, które towarzyszy każdej z nas. Jednak bieg lat daje o sobie znać nieubłaganie, a pojawiające się zmarszczki i spadek formy tylko o tym przypominają.
Jeśli chcesz do jesieni życia zachować wysoką sprawność fizyczną, pozytywne nastawienie i zdrowie, którego mogłaby ci pozazdrościć niejedna trzydziestoparolatka... powinnaś zacząć myśleć o tym już teraz – jak dziewczyna na okładce tej książki.
Z jednej strony – nigdy nie jest za późno. Z drugiej – im wcześniej zaczniesz, tym lepiej.
Z niniejszej książki dowiesz się, jak już dziś zoptymalizować żywienie, by było jednocześnie smaczne, pożyw¬ne i zdrowe. Poznasz sekrety oczyszczania organizmu i sokoterapii, a także mnóstwo przepisów, którymi zaskoczysz partnera i przyjaciół.
Dowiesz się, jak zadbać o zdrowy ruch, który poprawi twoją sprawność, lecz nie ograbi z sił i nie spowoduje urazów, które dawałyby o sobie znać w przyszłości.
Odkryjesz też tajemnicę dalekowschodnich ćwiczeń odmładzających – prostych, lecz tak niezwykle efektywnych, że praktykujące je osoby zawsze wyglądają na przynajmniej dziesięć lat młodsze, mają jędrne, sprawne ciało i gibkość trzydziestolatka nawet w podeszłym wieku.
Inspirującej lektury!

Hartigrama
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-621-8523-8

Liczba stron: 252

Cena katalogowa: 34,90 zł