Silniejszy czterdzieści dni metalu i duchowości

Brian Welch

Silniejszy czterdzieści dni metalu i duchowości

 

Czterdzieści dni metalu i duchowości

Ta książka jest zadedykowana wszystkim,
którzy ją przeczytają.
Życie jest wojną, ale każda bitwa, której
doświadczamy, może być użyta jako narzędzie,
by sprawić, abyśmy byli silniejsi.

W styczni u 2005 roku odnalazłem Boga i od tej pory już nigdy nie byłem taki sam. Przez lata życie weryfikowało
moje decyzje. Byłem prowadzącym gitarzystą zespołu Korn, podróżowałem przez świat, zarabiałem miliony dolarów i wszystko to działo się, gdy byłem beznadziejnie uzależniony od metaamfetaminy. Miałem córkę, za którą powinienem być odpowiedzialny, a jedyne, co robiłem, to ją zawodziłem.
Żyłem udręczony, przepuszczałem okazje i każdego dnia budziłem się, marząc, by jakaś siła wyciągnęła mnie z tej niedoli na prostą. Na szczęście to się nie wydarzyło. Zamiast tej siły dostałem nowy powód, by żyć.

Moim zamysłem jest to, abyś przeczytał tę książkę i w ciągu dnia miał czas przemyśleć każdy z proponowanych
przeze mnie cytatów.
Napisałem to już wcześniej, ale powtórzę jeszcze raz. Wiem jak czują się ludzie, którzy naprawdę nie wierzą w Boga, gdy ktoś inny mówi im o Nim. Przewracają oczami i myślą: „OK!
To jakaś zwariowana gadka”. Jeśli to dotyczy ciebie, kontynuuj czytanie, ponieważ te uczucia w końcu zaczną odchodzić. Mówię również o wielu innych rzeczach w tej książce. Zaufaj mi: ogarniesz to.

Podzielenie się tym, co ,,mówi” Biblia, było znaczącym powodem, dla którego chciałem napisać tę książkę, ale jest jeszcze jeden: moja podróż z wiarą. Miałem wzloty i upadki, doświadczyłem również innych szalonych rzeczy, którymi chciałbym się podzielić i właśnie dzięki temu Bóg jest ze mną.
Jako pierwszy przyznam, że jestem zwariowanym odmieńcem, a więc nie będzie to typowa pobożna książka. Jestem dumny z tego, że jestem niepowtarzalny i zachęcam wszystkich, aby też tacy byli.
Kto chciałby być jak wszyscy – na pewno nie ja.

Jeśli przeczytasz tę książkę tylko dlatego, by dowiedzieć się więcej o moim odjechanym rock’owym życiu, nie ma sprawy.
Ale moją główną modlitwą jest to, byś doświadczył boskiej miłości, ponieważ podczas czytania tej książki nie jesteś sam. Tak jak Duch Boga jest ze mną podczas czytania Biblii, tak samo i On jest przy tobie, gdy czytasz tę książkę. Może to wydawać się szalone dla niektórych z was, ale taka jest prawda.
Usiądź, zrelaksuj się i weź udział we wspólnej czterdziestodniowej podróży.
— Head

Absolutnie Fantastyczne
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-646-7537-9

Liczba stron: 198

Format: 140x210mm

Cena katalogowa: 29,90 zł