Zarządzanie czasem w pigułce Jak planować, żeby nie zwariować

Agnieszka Makarow

Zarządzanie czasem w pigułce Jak planować, żeby nie zwariować

29,90 zł

1982

 

Czas to pieniądz – zacznij inwestować w siebie!
Pragniesz realizować się zawodowo, a jednocześnie mieć udane życie osobiste i rozwijać swoje zainteresowania? Chcesz wykonywać więcej zadań i osiągać lepsze wyniki? Masz poczucie, że żyjesz w ciągłym biegu, a doba ma zdecydowanie za mało godzin?
W poradniku znajdziesz nowoczesne narzędzia ułatwiające planowanie oraz sprawdzone i popularne na świecie techniki zarządzania sobą w czasie, takie jak S.M.A.R.T., OATS, GTD, Pomodoro czy macierz Eisenhowera. Zgromadzone tu wskazówki pozwolą ci odnaleźć równowagę między sferą osobistą a zawodową i z sukcesem wprowadzać w życie ideę slow life. Poznasz również przydatne i proste aplikacje mobilne, które usprawniają oraz uatrakcyjniają proces planowania, niezależnie od tego, gdzie w danym momencie jesteś.
Zamiast wciąż powtarzać, że nie masz na nic czasu, uporządkuj swoje cele pod względem priorytetów, by bez trudu zrealizować to, co dla ciebie naprawdę ważne!
Dzięki lekturze poradnika:
· w rzetelny sposób ocenisz, jakiego obszaru dotyczą twoje problemy z zarządzaniem sobą w czasie
· ustalisz priorytety i określisz cele – zarówno krótko-, jaki i długoterminowe
· poznasz przydatne narzędzia, które wykorzystasz do regularnego procesu planowania
· odkryjesz skuteczne sposoby na zwiększenie własnej efektywności
O autorce:
Agnieszka Makarow – studentka kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Przez wiele lat angażowała się w działalność organizacji studenckiej IFMSA-Poland, gdzie zdobyła doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu umiejętności miękkich, takich jak zarządzanie czasem, autoprezentacja czy radzenie sobie ze stresem. Autorka licznych artykułów na temat w publikacjach skierowanych do środowiska lekarskiego.

Edgard
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-658-8419-0

Liczba stron: 208

Format: 14.7x21.0

Cena katalogowa: 29,90 zł