Głodni czasu Efektywne 168 godzin w 7 dni lub tydzień

Laura Vanderkam

Głodni czasu Efektywne 168 godzin w 7 dni lub tydzień

39,90 zł

2604

 

Tydzień dla każdego z nas trwa tyle samo — 168 godzin. To najczęściej zbyt mało, aby sprostać wszystkim obowiązkom w pracy, zadbać o dom, wyspać się, a przy tym regularnie trenować, czytać, chodzić do teatru, przebywać z bliskimi. Szybko popadamy we frustrację i nie umiemy być szczęśliwi. Dochodzimy do wniosku, że wciąż mamy za mało czasu i za dużo obowiązków. Nawet jeśli postanowimy coś zmienić w swoim życiu, szybko się okazuje, że nie sposób w napiętym harmonogramie znaleźć na to miejsce.

Jeśli masz wrażenie, że dni biegną jak szalone, że za dużo pracujesz, za mało śpisz i nie masz szansy poświęcić się swoim pasjom, to musisz koniecznie znaleźć parę godzin na przeczytanie tej książki! Dzięki niej zdiagnozujesz, co kradnie Twój cenny czas, nauczysz się ustalać priorytety i w mądry sposób planować codzienne obowiązki. Prędko się przekonasz, że dzięki przestrzeganiu kilku zasad każdą godzinę można wykorzystać w mądry sposób — nawet krótkie pięć minut da Ci solidną dawkę satysfakcji! Poza szeregiem przydatnych wskazówek w tekście znalazły się rzeczywiste przykłady z życia, dzięki którym ta lektura staje się prawdziwą inspiracją do zmian!

W tej książce znajdziesz:

Prowadzenie dziennika kontroli czasu
Kluczowe elementy zarządzania czasem
Ścieżki wyboru właściwej pracy zawodowej
Sposoby na sprostanie domowym obowiązkom
Porady na temat ustalania priorytetów i dobrego wykorzystywania czasu
Głodny czasu? Zajmij się tym, co jest tego warte!
Laura Vanderkam — autorka kilku znanych książek o zarządzaniu czasem i produktywności, m.in. bestsellera Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem. Jej teksty były publikowane w wielu prestiżowych wydawnictwach, włączając w to „Fast Company”, „Fortune”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. W 2001 r. ukończyła Uniwersytet Princeton. Jej pasją jest bieganie i śpiew. Mieszka na przedmieściach Filadelfii wraz z mężem i czwórką dzieci.

Przedsprzedaż
Realizacja zamówień od 2018-02-27

Helion
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-283-3580-6

Tytuł oryginalny: 168 hours

Liczba stron: 318

Format: 140x200mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Tłumaczenie: Joanna Sugiero